Члени Японської асоціації карате-шотокан (JSKA)

Кейго Абе, головний інструктор нашої асоціації, помер 21 грудня 2019 року о 6:45 в будинку пана Міцуру Нагакі в місті Мацуяма, префектура Ехіме.

Сенсей Кейго Абе народився в префектурі Ехіме 28 жовтня 1938 року. Він почав займатися дзюдо і карате ще хлопчиком і приєднався до Японської асоціації карате після вступу на інженерний факультет Ніхонського університету в Токіо. Багато оповідань народжувалося з його вигляду самураїв та хоробрих боїв, і Будокан наповнився його присутністю. Він також був відомий тим, що піднімав так багато відомих карате-ка. Абе Сенсей був також відомий як майстер Іаїдо (мистецтво малювати мечі) і був одним з провідних колекціонерів мечів Японії.

Після розпаду Японської асоціації карате у 1990 році він поставив власний ідеал і створив Японську асоціацію карате-шотокан у 1999 році. З цього моменту він наполегливо працював, щоб вести та навчати по всьому світу, а також разом з інструкторами з багатьох країн, він створив сьогоднішню JSKA. Коли йому поставили діагноз рак у 2015 році, лікар сказав йому, що він може померти в будь-який час, але для нього нічого не змінилося, і він продовжував захоплюватися своїм карате до кінця.

«Нехай душа спочиває в мирі».

Відповідно до побажань Абе Сенсея, містер Міцуру Нагакі займе посаду головного інструктора JSKA. Він буде офіційно затверджений правлінням JSKA Shihankai під час 10-го чемпіонату світу з карате у жовтні 2020 року в Любеку, Німеччина.

Сенсей НАГАКІ Міцуру, який народився в 1950 році в префектурі Ехіме (така ж префектура, як і Абе Сенсей), вважався перспективним майбутнім в дзюдо, над яким наполегливо працював з дитинства. Пізніше, коли він вступив до університету Ніхона, він навчався карате під керівництвом Абе Сенсея. Відтоді він присвятив своє життя карате. В даний час він - 8-й дан, і з точністю техніки, він також є рідкісним знавцем карате, який вміє займатися і Ката, і Куміте. Його керівництво високо цінується у світі карате, а Нагакі сенсей послідовно підготував багатьох експертів з карате світового класу, включаючи чемпіонів світу. Він також ніколи не проваджує важких тренувань і побиває безпрецедентний рекорд перемоги в 27 поспіль чемпіонатах майстер-класу. Окрім його великих досягнень та зайнятості зусилля в карате, його дух і ставлення щодо турботи про свого літнього інструктора, який, незважаючи на те, що він не має спорідненості та без дітей, був запрошений жити в своєму будинку. Нагакі сенсей та члени його сім'ї до кінця дбали про нього як про сім'ю, не розповідаючи нікому, і це говорить нам про те, що ми мусимо про нього знати. Я від щирого серця дякую йому!

10-й чемпіонат світу з карате, який відбудеться з 15 по 17 жовтня 2020 року в Любеку, Німеччина, відбудеться в пам’яті Кейго Абе, засновника JSKA, і ознаменує старт JSKA під керівництвом Нагакі Міцуру. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу участь.

Японська асоціація карате-шотокан

Голова Ясухіса Шиозакі