ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

 

Метою діяльності організації є: сприяння розвитку сьотокан карате; залучення дітей та молоді до систематичних занять з карате; визначенн рівня підготовки.

 

Головною умовою є: систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних заходах, учбових семінарах і сприяти досягненню цілей завдань Федерації.

 

Завдання: брати участь в організації дозвілля своїх членів Федерації, широко залучати дітей та підлітків до регулярних спортивних занять з карате.

 

Для початківців

 

1. Перше тренування є ознайомчим і безкоштовним, наступні заняття планові за розкладом без вступного внеску.

 

2. Новачкам надається можливість відвідати один місяць тренування в будь-який спортивній формі, босоніж, через місяць допускаються до занять тільки в спеціальній формі (кімоно).

 

3. Студенти проходять випробувальний термін тренувань (один місяць), вони повинні проявити  себе в якості морального, культурного, естетичного і фізичного рівня.

 

4.  У разі прийняття позитивного рішення із зазначеного питання, слід уважно ознайомитися зі  Інструкцією безпеки на тренуваннях, та визнати Положення про курс навчально-тренувальної програми, Положенням про Членство та Членські внески. (Див. меню Федерація JSKA України розділ Членство)