Членство, затверджено рішенням Правлінням Федерації і набуває чинності з вересня 2017 року.

Діє протягом 3х років

Примітка1: Членство є доступно для заявників батьків дітей, які пройшли випробувальний термін тренувань, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог  Індивідуального члена.

Будь ласка, дивіться також важливі примітки нижче

Вступні та членські внески

Сума

(1) Для Індивідуальних членів, незалежно від їх організаційно-правової форми та територіальної ознаки, встановлена єдина ставка Вступного внеску.

(2) Вступний внесок сплачується  при вступі фізичної особи до складу членів Федерації.

(3) Для отримання статусу члена Федерації, фізична особа має сплатити (до 01 березня) на розрахунковий рахунок Федерації Членський внесок в кількості та порядку,визначеному Правлінням Федерації.

(4) Підтвердження членства є посвідчення Федерації, яке видається при вступі для всіх членів Федерації.


1 000 грн.

 

 

 

 

500 грн.

Почесне членство

Примітка2: За рішенням Правління Федерації всім спортсменам, які перебувають у складі Федерації більш трьох років, які  внесли значний вклад у розвиток Федерації, може бути присвоєне звання "Почесний член Федерації". Це Почесне звання, на які діють пільгові умови на всі спортивні заходи Федерації.

Примітка3: Внески сплачуються шляхом перерахування коштів у національній валюті на розрахунковий рахунок Федерації за такими платіжними реквізитами:

Отримувач: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р26007052615784 в банку ПАОКБ «Приватбанк» МФО 320649 Призначення платежу –Вступний (членський) внесок за ___20__рік , позивний, без ПДВ.

 

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті