Членство, затверджено рішенням Правлінням Федерації і набуває чинності з вересня 2017 року.

Членство є доступно для заявників батьків дітей (спортсменів), які пройшли випробувальний термін тренувань, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог  програм Федерації.

Підтвердження членства єпосвідчення (Будо-паспорт) Федерації, який видається при вступі. Вартість посвідчення складає 300 грн.

Фінансові умови

Сума

1. Для нових членів встановлюється Єдиний Вступний внесок. Внесок сплачується одноразово при вступі фізичної особи до складу в членів секції (гуртка) з карате.

 

1 000 грн.

2. Наступні внески сплачуються (щомісяця), до 10 числа у розмірі

500 грн.

3. Щорічний внесок сплачується членами щороку до 01 березня у розмірі

300 грн.

Почесне членство

За рішенням Правління Федерації всім спортсменам, які перебувають у складі відокремленого підрозділу Федерації більш трьох років, мають кваліфікацію 3 кю і вище, які  внесли значний вклад у розвиток Федерації, може бути присвоєне звання "Почесний член Федерації". Це звання, на які діють Пільгові умови у розмірі (-30%) фінансових зборів на всі спортивні заходи Федерації.

Внески сплачуються шляхом перерахування коштів у національній валюті на розрахунковий рахунок Федерації за такими платіжними реквізитами:

Отримувач: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку ПАОКБ «Приватбанк» МФО 320649 Призначення платежу –Вступний (членський) внесок за ___2017-18рік , позивний, без ПДВ.

 

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (заява1.doc)заява1.doc 50 Kb
 

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті