Умова вступу

Дані умови розроблені  і є обов'язковими для виконання для всіх бажаючих вступити в організацію

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ


Метою діяльності організації є: сприяння розвитку ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ, залучення дітей та молоді до систематичних занять з карате, визначення рівня підготовки, відбір спортсменів до складу збірних команд міста Києва для участі в Національних змаганнях.

 

Головною умовою є: систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження щомісяця тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних змаганнях, учбових семінарах та сприяти досягненню цілей завдань Федерації.

 

Зарахування дітей: до секції (гурток) карате зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного фізичного тренування, заповнили анкету заявника, подати заяву на вступ, сплатити  Вступні внески, та погодитися сплачувати Членські внески (за кожен місяць), в кількості та порядку, визначеному Правлінням Федерації.


Спеціалізована група (підрозділ)

Основна група (секція)

Початкова група (гурток)

Діти, які є членами підрозділу Федерації, які приймають участь у всіх заходах Федерації, мають кваліфікацію         5-1кю (сині-коричневі пояси), є передові спортсмени збірних команд міст, областей України.

 

Діти, які є членами секції карате, які приймають участь у всіх спортивних заходах Федерації,мають кваліфікаці 8-6кю (жовті-зелени пояси).

Діти, які є новачками секції (гуртка).

Для включення в навчальний процес, учні повинні пройти обов'язково трьох місячний курс базової підготовки, де перевіряється мотивація та схильність дитини до занять з карате.

Обов'язковою умовою для нових членів є сплата Єдиного вступного внеску;

участь в залікових семінарах, підготовка до іспиту на 10-9кю (білий пояс).

Перший місяць, явка на тренування дозволяється в спортивноиу костюмі, в подальшому - кімоно.

 

Членськи внески (щомісячні та річні) є обов'язковою умовою.

За бажанням, батькі можуть придбати річну "ІНДИВІДУАЛЬНУ ЧЛЕНСЬКУ КАРТКУ", яка дає знижку (-20%) на всі заходи Федерації. Вартіть картки, складає розмір Єдиного вступного внеску.

Заключне положення: новачки які пройшли перший випробний трьох місячний курс занять, здали заліки з учбово-тренувальної програми, пройшли атестаційний іспит, тренер має право перевеста учня в основну групу занять.


 

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті