Ці Вимоги розроблені технічним комітетом Громадської організації

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»


УМОВА ВСТУПУ

Метою діяльності організації є: сприяння розвитку сьотокан карате; залучення дітей та молоді до систематичних занять з карате; визначення рівня підготовки та відбір спортсменів до складу збірних команд міста, для участі в національних змаганнях.

Головною умовою є: систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних заходах, учбових семінарах і сприяти досягненню цілей завдань Федерації

Порядок вступу до секції карате

Примітка 1. До секції карате зараховуються діти, юнакі, юніори , які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для фізичного тренування, які  подати заяв на вступ, сплатили  Цільовий внесок, та погодитися сплачувати Членськи внески (за кожен місяць занять), в кількості та порядку, визначеному Правлінням Федерації.

Примітка 2. Прийом  у члени секції карате здійснюється на підставі письмової заяви вступника на ім'я  голови Правління Федерації. До заяви додається довідка про стан здоров'я заявника, документ про сплату Цільового та  Членського (щомісячного) внеску.

 

ФІНАНСУВАННЯ

Сума грн.

Для нових членів встановлюється Цільовий внесок, якій сплачується одноразово при вступі фізичної особи до складу в члени секції карате із сплатою Членського внеску.

1000

Наступні Членськи внески сплачуються  до 10 числа поточного місяця в кількості та порядку, визначеним Правлінням Федерації.

500

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку«ПАОКБ Приватбанк»»МФО 320649 Призначення платежу– вступний (членський) внесок від П.І.Б. , без ПДВ.

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті