Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

УМОВА ВСТУПУ

 

До участі в тренувальних заняттях допускаються (юнаки і дівчата, діти і підлітки у віці від 7 до 14 років, кадети у віці 15-17 років, які мають дозвіл лікаря та згоду батьків).

 

Для вступу потрібно:

 

1. Заяву встановленої форми про вступ (видається тренером).

2. Медичну довідку, підписану терапевтом.

3. Ксерокопію свідоцтва про народження.

4. Дві фотографії 3х4.

5. Квітанція про сплату вступного внеску.

 

Учням новачкам, надається можливість відвідати перший місяць занятій безкоштовно в будь-який спортивній формі, босоніж (в шкарпетках, або в чешках). За підсумками випробувальних занять, учень повинен вирішити для себе: «чи потрібно мені займатися карате і витрачати на це свій особистий час, час свого інструктора і кошти своїх батьків?». У разі прийняття позитивного рішення із зазначеного питання слід уважно ознайомитися з «Фінансовими умовами», «Загальними правилами» і «Правилами безпеки».

 

Членство

 

Членство у лавах відокремленого підрозділу Федерації є доступне для фізичних осіб, які визнають і дотримуються Положення, які беруть активну участь в спортивної діяльності Федерації, своєчасно сплачують членські та інші внески, які пройшли випробувальний термін тренувань, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог "Індивідуального членства". Членство в організації засноване на принципі добровільності. Члени самостійні в своїй діяльності. Членам видається особистий будо-паспорт Федерації.