ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ

Ці Правила розроблені Правлінням Федерації

Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

 

м. Київ                                      № 008                          14 липня 2020 року

 

ПРАВИЛА ВСТУПУ

 

Примітка 1. Три групових занять безкоштовно.


Учням Новачкам, надається можливість відвідати три групових занять безкоштовно в будь-який спортивній формі, босоніж (в шкарпетках, або в чешках). У разі прийняття позитивного рішення із зазначеного питання слід уважно ознайомитися з «Фінансовими умовами», «Загальними правилами» і «Правилами безпеки».

 

Примітка 2. Індивідуальні тренування є обов’язковою умовою.

Індивідуальні  тренування   з   карате-це тренувальний процес  у   якому  безпосередньо   беруть  участь  дві  особи а саме спортсмен та тренер.

Тренування  застосовують на різних етапах підготовки, як  на  початковому етапі для новачків, так  і  у  кваліфікованих  спортсменів.

 

Можна  відмітити  важливість   індивідуальних    тренувань, зокрема  у  карате  на  початковому етапі, так як на перших тренуваннях, новачок  набуває фізичну форму і проходить базову підготовку з подальшою здачі нормативів. Після закінчення терміну Індивідуальних  занять,  новачка зараховують в загальну групу. Термін занять - два місяці.

 

Примітка 3. Вступ.


Для вступу потрібно:

1. подати заяву про вступ встановленої форми (видається тренером);

2. медичну довідку, підписану терапевтом;

3. ксерокопію свідоцтва про народження;

4. дві фотографії 3х4;

5. квітанція про сплату вступного, Членського  та Цільового внеску.

Учнів зараховують до складу підрозділу Федерації, як добровільний член Федерації.

 

Примітка 4.Залікові семінари.


Учні, обов’язково повинні приймати участь у залікових семінарах з теоретичної, спортивно-технічної підготовки, отримати книжку спортсмена. Книжка спортсмена повинна бути на всіх змаганнях Федерації. У разі не здачі заліку або відсутності на семінарі членство не доступне.

 

Примітка 5. Членство


Членство у лавах підрозділу Федерації є престижне і доступне для учнів з 17 років і молодше, які визнають і дотримуються Положення, які беруть активну участь в спортивної діяльності Федерації, своєчасно сплачують членські та інші внески, які пройшли випробувальний термін тренувань, виконали залікові нормативи, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог Індивідуального членства. Новим членам видається посвідчення (будо-паспорт). Членство, дає право участі у всіх спортивних заходах Федерації.

 

Голова Федерації

Величко А.Г.