Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Умова вступу

Вступний внесок

 

До участі в тренувальних заняттях допускаються (юнаки і дівчата, діти і підлітки у віці від 7 до 14 років, кадети у віці 15-17 років, які мають дозвіл лікаря та згоду батьків).

 

Учням новачкам, надається можливість відвідати перший місяць занятій безкоштовно в будь-який спортивній формі, босоніж (в шкарпетках, або в чешках). За підсумками випробувальних занять, учень повинен вирішити для себе: «чи потрібно мені займатися карате і витрачати на це свій особистий час, час свого інструктора і кошти своїх батьків?». У разі прийняття позитивного рішення із зазначеного питання слід уважно ознайомитися з «Фінансовими умовами», «Загальними правилами» і «Правилами безпеки».

1000 грн.

 

Для вступу потрібно:

1. Заяву встановленої форми про вступ (видається тренером).

2. Медичну довідку, підписану терапевтом.

3. Ксерокопію свідоцтва про народження.

4. Дві фотографії 3х4.

5. Квітанція про сплату вступного внеску.

 

При вступі до підрозділу Федерації, сплачується Вступний членський внесок - грошове перерахування, що сплачується одноразово при прийнятті в члени Федерації, наступні Щорічні членські внески сплачуються до 01 березня поточного року у розмірі (50%) від суми вступного внеску.


Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок: Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк» МФО 320649 Призначення платежу: вступний  внесок від П.І.Б. без ПДВ.