Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

ФІНАНСОВІ УМОВИ

 

Встановити на 2019 рік наступний розмір вступних, членських та цільових внесків для членів Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»:


 

Вступний внесок - грошове перерахування, що сплачується членом Федерації одноразово при прийнятті в члени Федерації в порядку та розмірах, визначених відповідно до цього Положення.


Сума

грн.

Дата


 

1000

 

Протягом 15 днів

 

Щорічний  внесок – грошове перерахування, що сплачується  членом Федерації  щорічно з наступного від року вступу в порядку та розмірах, визначених відповідно до цього Положення.


 

500

 

 

до 01.03

 

Розмір щомісячних членських внесків можуть відрізнятися для окремих категорій фізичнх осіб:


 

Для дітей, юнаків та юніорів - спортсменів, які беруть активну участь у всіх спортивнвх заходах, які є Індивідуальними членами Федерації.


 

700


до 10 числа

 

 

 

 

 

 


 

Для новачків - аматорів карате, дітей та юнаків, які проходять випробувальний термін до вимог Індивідуального членства Федерації.


 

560


 

Для дітей з багатодітних сімей, інвалідів, піклувальників, учасники бойових дій та особи прирівняни до них (в т.ч. АТО), та малозабезпечених сімей і повинні складати (35%) від суми вступного внеску, визначених відповідно до цього Положення.

 

350


Примітка:

внески (пожертвування) члена не є платою за участь в кожному окремому занятті карате і не залежать від кількості відвіданих протягом місяця занять;

 

внески покликані покривати витрати, пов'язані з діяльністю Федерації, такі, як оренда залів, оплата сторонніх послуг, поліпшення матеріальної тренувальної бази Федерації (тренажери, інвентар, обладнання тощо);

 

щомісячні внески вносяться на розрахунковий рахунок Федерації на (першому-четвертому) занятті кожного навчального місяця за місяць вперед в порядку та розмірах, визначених відповідно до цього Положення.


 

Цільовий внесок – грошове перерахування, що сплачується членами Федерації добровільно, у випадку необхідності за цільовим призначенням для фінансування конкретних програм в порядку та розмірі, визначених відповідно до цього Положення.

 

Сума

грн.

Дата

 

300

 

до 01.06

 

Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок: Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк» МФО 320649 Призначення платежу: вступний (членський) цільовий внесок від П.І.Б. без ПДВ.

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (341_ЗАЯВА.doc)341_ЗАЯВА.doc 50 Kb