Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Фінансові умови

Членський внесок

Членство

 

Членство у лавах підрозділу Федерації є доступне для учнів, які визнають і дотримуються Положення, які беруть активну участь в спортивної діяльності Федерації, своєчасно сплачують членські та інші внески, які пройшли випробувальний термін тренувань, які в очах Правління Федерації та тренерів свідчать про те, що вони знаходяться на шляху до виконання вимог

"Індивідуального членства". Членство в організації засноване на принципі добровільності. Члени самостійні в своїй діяльності. Членам видається особистий будо-паспорт Федерації.

Розмір членських внесків можуть відрізнятися для окремих категорій фізичнх осіб:

- Для дітей, юнаків та юніорів - спортсменів, які є Індивідуальними членами Федерації.

- Для дітей та юнаків - новачків, які проходять випробувальний термін до вимог Індивідуального членства, сплачується членський внесок до 10 числа поточного місяця у розмірі (56%) від суми вступного внеску.

- Для дітей з багатодітних сімей, інвалідів, піклувальників, та малозабезпечених сімей, дітей батьків які є учасниками бойових дій та особи прирівняні до них (в т.в. АТО), повинні складати (35%) від суми вступного внеску, визначених відповідно до цього Положення.

700 грн.

Примітка:

 

внески (пожертвування) члена не є платою за участь в кожному окремому занятті карате і не залежать від кількості відвіданих протягом місяця занять, внески покликані покривати витрати, пов'язані з діяльністю Федерації, такі, як оренда залів, оплата сторонніх послуг, поліпшення матеріальної тренувальної бази Федерації (тренажери, інвентар, обладнання тощо);

 

Щомісячні внески вносяться на розрахунковий рахунок Федерації на (першому-четвертому) занятті кожного навчального місяця за місяць вперед в порядку та розмірах, визначених відповідно до цього Положення.


Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок: Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк» МФО 320649 Призначення платежу: членський внесок від П.І.Б. без ПДВ.

 

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (341_ЗАЯВА.doc)341_ЗАЯВА.doc 50 Kb