.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ

 

Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 01 від 18.01.2019)


Положення про членство

 

Положення про членство у Федерації розроблене на виконання положень Розділу 5 Статуту Федерації. Прийом у члени Федерації здійснюється на підставі письмової заяви заявника (фізичної особи) на ім’я Голови Правління Федерації.

До заяви фізичної особи додається документ про сплату Вступного внеску.

Після прийняття рішення Правлінням Федерації про прийом заявника до Федерації, протягом 10 робочих днів з дати прийняття  заявнику направляються: посвідчення члена Федерації, встановленого зразка.

Повідомлення про термін сплати та розмір щорічного членського внеску, якщо цей внесок не був сплачений заявником до прийняття рішення про його прийом до Федерації.


Індивідуальне Членство

 

Членство в Федерації є добровільним та може бути Індивідуальним.

Індивідуальними членами Федерації можуть бути фізичні особи, громадяни України, на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов’язки по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів), які визнають Статутні цілі та завдання Федерації, своєю практичною діяльністю сприяють здійсненню мети та завдань Федерації, досягли 18 років, подали заявку на вступ до Федерації, сплатили Вступні внески, та погодилися сплачувати Членськи внески, в кількості та порядку, визначеному Правлінням.

 

Примітка: Індивідуальне членство є обов'язковим для інструкторів, суддів, екзаменаторів.


ФІНАНСУВАННЯ

Сума грн

Для Індивідуальних членів встановлюється Вступний внесок (разовий), який сплачується одноразово при вступі фізичної особи до складу Федерації

 

1000,00

Наступний внесок (членський) сплачуюється до 15 березня поточного року в кількості та порядку, визначеним Правлінням Федерації.

 

500,00


 

Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649Призначення платежу–(вступний-членський) внесок від П.І.Б. , без ПДВ

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (ЗАЯВА ІНД 1.doc)ЗАЯВА ІНД 1.doc 50 Kb
 

Зараз на сайті

На даний момент 3 гостей на сайті