Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 01-1 від 28.03.2019)ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

 

Індивідуальними членами Федерації можуть бути фізичні особи, громадяни України, на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов’язки по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів), які визнають Статутні цілі та завдання Федерації, своєю практичною діяльністю сприяють здійсненню мети та завдань Федерації, досягли 18 років, подали заявку на вступ до Федерації, сплатили Вступні внески, та погодилися сплачувати Членськи внески, в кількості та порядку, визначеному Правлінням.

 

"ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЧЛЕНСТВО", є обов'язковим для інструкторів, тренерів, суддів, екзаменаторів та провідних спортсменів Федерації.

 

Для отримання статусу члена Федерації фізична особа має ознайомитися та визнати Статут, подати до керівного органу відокремленого підрозділу Федерації або Правління Федерації заяву встановленого зразку, сплатити на розрахунковий рахунок Федерації вступний внесок та протягом календарного місяця, після прийняття рішення про прийом в члени Федерації - членський внесок за перший рік членства.ФІНАНСОВІ УМОВИ

Сума грн.

 

Для заявників встановлюється ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ВНЕСОК, що сплачується одноразово при вступі до складу в "ІНДИВІДУАЛЬНІ ЧЛЕНИ ФЕДЕРАЦІЇ"

 

Наступні  членські (щорічні) внески, повинен складати (50%) від суми ВСТУПНОГО ВНЕСКУ і мають сплачуватися з 1 березня поточного року в кількості та порядку, визначеним Правлінням Федерації.

 

Для "ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЧЛЕНІВ ФЕДЕРАЦІЇ" пільгові умови на всі спортивні та учбово-тренувальні заходи  є обов’язкові умовою Федерації.

 

Інше: Члени які не сплачують членськи внески більш-ніж 6 місяців, виключаються з членства.1 600,00
Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу: щорічний внесок за 20__ рік від П.І.Б. , без ПДВ


 

 

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (anketa_member (3).doc)anketa_member (3).doc 45 Kb
Download this file (zayava(1).doc)zayava(1).doc 26 Kb
 

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті