ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ

 

Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 01-1 від 28.03.2019)ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПАРТНЕРСТВО

 

Партнерство вимагає попереднього   офіційного дозволу від голови  Федерації JSKA України.

 

Усі без винятку Партнери повинні зареєструвати всіх своїх членв Dan/kyu клас в Федерації JSKA України.

 

Партнери зобов'язані дотримуватися правил Федерації, суворо заборонено афілійованим особам приймати іспити з (3 kyu класу) і вище, за межами Федерації.

 

Партнери зобов'язані бути  Членами Федерації, сплачувати на розрахунковий рахунок Федерації Вступі, Щорічні членськи внески.

 

Після адекватного оформлення всіх формальностей, необхідних для приєднання та правильне перерахування необхідних платежів, буде виданий Сертифікат Представництва.

 

Всі спортивні заходи реєструються та проводиться з використанням системи управління турнирами через сайт Федерації. Присутність на всіх заходах представника Федерації є обов'язковою умовою.

 

Партнери зобов'язані сплачувати (передавати) у резервний фонд на р/р Федерації частину суми, у розмірі 10% від культурно-масових спортивних заходів, які проводиться за Правилами Федерації.

 

Партнери, які не сплачують внески більш ніж 6 місяців, чи не виконують протягом цього терміну взятих перед Федерацією зобов'язань, які прирівнюються до внесків, виключаються з членів Федерації.ФІНАНСУВАННЯ

Сума грн.

 

Для Партнерів Федерації незалежно від їх організаційно-правової форми та теріторіальної ознаки встановлена Єдина ставка Щорічного членського внеску.

 

Внесок сплачується кожного  року з 1 березня за всіх своїх членів.

 

Мінімальна кількість членів повинна складати не менше 15 осіб за рік.

 

Членський квіток (будо-паспорт) видається за умовою реєстрації фізичної особи у складі Федерації.3000Внески сплачуються у валюті  НБУ України на рахунок: Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу–членський внесок від П.І.Б. , без ПДВ.

 

Зараз на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті