ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ

 

Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 318 від 25.07.2018)


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПАРТНЕРСТВО

 

(1): Партнерство вимагає попереднього   офіційного дозволу від голови  Федерації JSKA України.

 

(2): Усі без винятку Партнери повинні зареєструвати всіх своїх членв Dan/ kyu клас в Федерації JSKA України.

 

(3): Партнери зобов'язані дотримуватися правил Федерації, суворо заборонено афілійованим особам приймати іспити з (3 kyu класу) і вище, за межами Федерації JSKA України.

 

(4): Партнери зобов'язані бути Індивідуальними Членами Федерації, сплачувати на розрахунковий рахунок Федерації Вступі, Щорічні та Цільові членськи внески.

 

(5): Після адекватного оформлення всіх формальностей, необхідних для приєднання та правильне перерахування необхідних платежів, буде виданий Сертифікат Представництва.

 

(6): Всі спортивні заходи реєструються та проводиться з використанням системи управління турнирами через сайт Федерації. Присутність на всіх заходах представника Федерації є обов'язковою умовою.

 

(7): Партнери зобов'язані сплачувати (передавати) у резервний фонд на р/р Федерації частину суми, у розмірі 20% від культурно-масових спортивних заходів, які проводиться за Правилами JSKA Федерації.

 

(8): Партнери, які не сплачують внески більш ніж 6 місяців, чи не виконують протягом цього терміну взятих перед Федерацією зобов'язань, які прирівнюються до внесків, виключаються з членів Федерації.


ФІНАНСУВАННЯ

Сума $

Для Партнерів Федерації незалежно від їх організаційно-правової форми та теріторіальної ознаки встановлена Єдина ставка Членського внеску. Внесок сплачується кожного  року до 1 березня за всіх своїх членів. Мінімальна кількість членів повинна складати не менше 20 осіб за рік.

140 у.о


 

P.S. Внески сплачуються у валюті США або по курсу НБУ України на рахунок:

Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу–вступний (членський) внесок від П.І.Б. , без ПДВ.

 

Представництва відокремлених підрозділів

Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Протокол № 2 від 18.12.2013)

 

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті