Ці Вимоги розроблені технічним комітетом Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Вимоги

 

 

 

 

 

 

Приєднання

Примітка(1): Партнерство вимагає попереднього   офіційного дозволу від голови Федерації JSKA України.

 

Примітка(2): Усі без винятку Партнери повинні зареєструвати всіх своїх членв Dan/ kyu клас  в Федерації JSKA України.

 

Примітка(3): Партнери зобов'язані дотримуватися правил Федерації, суворо заборонено афілійованим особам приймати іспити з 5 kyu класу і вище, за межами Федерації JSKA України

 

Примітка(4): Партнери зобов'язані бути Індивідуальними членами Федерації JSKA України, сплачувати на розрахунковий рахунок Федерації Вступі Щорічні та Цільові членськи внески.

Примітка(5): Після адекватного оформлення всіх формальностей, необхідних для приєднання та правильне перерахування необхідних платежів, буде виданий Сертифікат.

 

Примітка(6): Всі спортивні заходи реєструються та проводиться з використанням системи управління турнирами через сайт Федерації.Присутність на всіх заходах представника Федерації JSKA України є обов'язковою умовою.

 

Примітка(7): Партнери, які не сплачують  внески більш ніж одного місяця, чи не виконують протягом цього терміну взятих перед Федерацією зобов'язань, які прирівнюються до внесків, виключаються з членів Федерації.


Будь ласка, див. Також важливі примітки нижче

Сума грн.

 

 

 

 

 

 

Фінансування

Примітка(8): Для всіх Партнерів Федерації JSKA України, встановлюється Єдиний Членський внесок який сплачуються щороку до 15 березня, за всіх своїх членів незалежно від їх організаційно-правової форми та теріторіальної ознаки. Мінімальна кількість членів повинна складати не менше 20 осіб за рік

 

 

3600

Примітка(9): Партнери зобов'язані сплачувати (передавати) у резервний фонд на р/р Федерації частину суми 10 відсотків від Цільових внесків зі культурно-масових спортивних заходів:

з турнірів, які проводиться керівниками відокремлених підрозділів (обласних, міських) які є членами Федерації, крім офіційних чемпіонатів (від суми зібраних стартових внесків);

з зборів, семінарів, крім офіційних суддівських та тренерських семінарів;

з учбово-тренувальних заходів, від суми зібраних щомісячних членських внесків;

з Кю-Тест (Іспит ), крім офіційних атестаційних іспитів з (5 Кю і вище).


Отримувач: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку «ПАОКБ Приватбанк»»МФО 320649

Призначення платежу – (…..) від П.І.Б. , без ПДВ

 

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті