Мета та предмет діяльності

 

Метою створення Відокремленого підрозділу є:

представництво інтересів Федерації, стосовно сприяння розвитку  японського  сьотокан карате, задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів.

 

Предметом діяльності Федерації є:

проведення  політики Федерації; участь в проведенні змагань, турнірів, злетів, семінарів, конференцій, тощо.

 

Зобов’язання Відокремленого підрозділу

Відокремлений підрозділ зобов’язаний дотримуватись мети його створення та предмету діяльності, що зазначені в цьому Положенні.

Сумлінно виконувати всі рішення Керівних органів Федерації.

 

Відраховувати  податок у розмірі 10 % на рахунок Федерації  за фінансування  від діяльності всіх спортивних заходів, сплачених внесків членами Федерації.

Управління Відокремленим підрозділом

Управління поточною діяльністю Відокремленого підрозділу здійснюється керівником Відокремленого підрозділу, який є членом Федерації.

 

Заключне Положення

Вимоги цього Положення є обов’язковими для виконання всіма працівниками підрозділу Федерації.

Усі питання, не врегульовані Статутом Федерації, цим Положенням і внутрішніми документами Федерації, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.

 

Припинення діяльності Відокремленого підрозділу

Припинення діяльності Відокремленого підрозділу здійснюється на основі прийнятого Загальними зборами членів Федерації рішення про розпуск або реорганізацію, або згідно з чинним законодавством України.

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті