Ці Вимоги розроблені технічним комітетом Громадської організації                «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Порядок вступу до Федерації

Примітка 1. Прийом у члени Федерації здійснюється на підставі письмової заяви заявника (фізичної особи) на ім’я Голови Правління Федерації.

Примітка  2. До заяви фізичної особи додається документ про сплату вступного внеску.

Примітка 3. Після прийняття рішення Правлінням Федерації про прийом заявника до Федерації, протягом 10 робочих днів з дати прийняття  заявнику направляються:

- Свідоцтво члена Всеукраїнської Федерації японського сьотокан карате, встановленого зразка;

- повідомлення про термін сплати та розмір щорічного членського внеску, якщо цей внесок не був сплачений заявником до прийняття рішення про його прийом до Федерації;

Членство в Федерації

Примітка 4. Членство в Федерації є добровільним та може бути індивідуальним. Індивідуальними членами Федерації можуть бути фізичні особи, громадяни України, на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов’язки  по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів),  які визнають статутні цілі та завдання Федерації, своєю практичною діяльністю сприяють здійсненню мети та завдань Федерації,  досягли 18 років, подали заявку на вступ до Федерації, сплатили  вступні внески, та погодилися сплачувати членські внески, в кількості та порядку, визначеному Правлінням.


ФІНАНСУВАННЯ

Сума грн.

* Для нових членів встановлюється Вступний внесок, якій сплачується одноразово при вступі фізичної особи до складу в члени Федерації JSKA України

1000

* Наступні Членськи внески сплачуються щороку до 15 березня поточного року в кількості та порядку, визначеним Правлінням Федерації JSKA України.

800

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р 26007052615784 в банку«ПАОКБ Приватбанк»»МФО 320649 Призначення платежу– вступний (членський) внесок від П.І.Б. , без ПДВ.

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті