Командна зустріч з ДЗІУ-КУМІТЕ

1. У командних зустрічах кожна команда повинна мати непарне число учасників. Команди складаються з трьох або п'яти учасників - членів команди, учасників кола змагань. Команда може брати участь в будь-якому колі змагань, тільки, якщо число її учасників в даному колі перевищує половину зазначеного складу. У складі команди додатково до трьох або п'яти учасникам можуть бути заявлені не більше двох запасних, також є членами команди.

2. Перед кожною командної зустріччю представник команди повинен представити на офіційний стіл офіційну заявку, визначальну імена і порядок виступів учасників команди. У заявці можуть бути представлені будь-які з членів повної команди і їх порядок виступів. Порядок виступів може змінюватися в кожному колі, але один раз заявлений, він не може бути змінений до завершення кола.

3. Команда отримує поразку (хансоку), якщо будь-який з її членів або її тренер змінює склад команди або порядок виступів без письмового повідомлення до початку кола. Поєдинки між індивідуальними членами команди проводяться в певному раніше порядку за правилами ІППОН.

4. Критерії визначення переможця командного поєдинку, в порядку зниження їх важливості, є наступні:

• кількість перемог в індивідуальних поєдинках;
• кількість перемог по ІППОН, включаючи АВАСЕТЕ ІППОН;
• кількість оцінок «чистий» ІППОН.

5. Коли неможливо визначити переможця за допомогою вищевказаних критеріїв, рішення повинно бути прийнято на основі результатів додаткової зустрічі між представниками команд, що змагаються. У разі нічиєї проводиться додатковий поєдинок «САЙ-ШІАЙ». У разі чергової нічиєї проводиться ще один поєдинок «ЕНЧО-СЕН», переможець в якому визначається за першим оцінюваного дії. Якщо спортсмени не отримують оцінку, рішення повинно бути прийнято суддівською колегією на підставі додаткової зустрічі. Положенням про змагання «САЙ-ШІАЙ» може бути виключений. Перемога в результаті покарання (хансоку), дискваліфікації (сіккаку) або відмови суперника вийти на поєдинок (КІКЕН) прирівнюється до перемоги з оцінкою «чистий» ІППОН.

6. До участі в Командних змаганнях з ДЗІУ-КУМІТЕ допускаються учасники з рівнем майстерності:

а. Дан клас (чорні пояси) в таких вікових групах:

— дорослі 25-39 років; (чоловіки та жінки);

— старші юніори 18-24 років ;

— юніори 15-17 років (хлопці та дівчата);

— старші юнаки 11-14 років (хлопці та дівчата);

в. 5-1Кю (сині-коричневі пояси) в таких вікових групах:

— юніори 15-17 років (хлопці та дівчата);

— старші юнаки 11-14 років (хлопці та дівчата);

 

 

 

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті