ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ


Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

Термін дії членства один рік.

1. Загальне Положення

За рішенням Правління Федерації Почесними членами можуть бути заслужені спортсмени, і тренери, провідні арбітри, фахівці, громадські діячі та ветерани карате, які внесли значний вклад в розвиток цього виду спорту.

2. Права і обов’язки членів: брати участь у заходах, що організовує та проводить Федерація; представляти Федерацію у складі збірних команд України на міжнародних змаганнях; приймати участь у всеукраїнських та інших заходах, які проводяться в рамках Федерації; використовувати за погодженням з Федерації її символіку; припинити членство у Федерації за власним бажанням.

3. Пільгове Положення для Почесних членів є обов’язковою умовою у розмірі (-20%) на всі спортивні та учбово-тренувальні заходи Федерації.


Фінансові умови

Сума грн.

Для Почесних членів Федерації встановлюється єдиний щомісячний внесок у розмірі


560,00

Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу: щомісячний внесок за 20__ рік від П.І.Б. , без ПДВ

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (рішення.doc)рішення.doc 55 Kb
 

Зараз на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті