Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 01-1 від 28.03.2019)


ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

 

Метою діяльності організації є:

сприяння розвитку сьотокан карат;залучення дітей та молоді до систематичних занять з карате; визначення рівня підготовки.

 

Головною умовою є:

систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних заходах, сприяти досягненню цілей та завдань Федерації


УМОВА ВСТУПУ

 

До підрозділу Федерації зараховуються фізичні особи, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань з фізичного тренування, які подати заяву на вступ, оплатили Вступний внесок, і погодились сплачувати членськи (щомісячні) внески, в кількості і порядку, визначеному Правлінням Федерації.

Прийом  у члени, здійснюється на підставі письмової заяви вступника.

 

До заяви додається: довідка про стан здоров'я заявника; ксерокопія свідоцтво про народження (для дітей), паспорта (для дорослих), документ про сплату Вступного внеску.


ФІНАНСОВІ УМОВИ

Сума грн.

 

Для нових членів встановлюється єдиний Вступний внесок  – грошове перерахування, що сплачується  фізичною особою одноразово при прийнятті в члени підрозділу Федерації, одночасно із сплатою членського  (щомісячного) внеску за перший  місяць навчань в порядку та розмірах, визначених відповідно до цього Положення.

 

Наступні членськи (щомісячні) внески, повинні складати (70%) від суми вступного внеску і сплачуватися до 10 числа кожного місяця в кількості і порядку, визначених Правлінням Федерації.

 

Інше: незважаючи на форс-мажорні обставини, обов'язковий мінімальний членський внесок, повинен сплачуватися (35%) від суми ВСТУПНОГО ВНЕСКУ.


1000,00Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421 р/р26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу: вступний внесок від П.І.Б. , без ПДВ.


 

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті