ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ

 

Ці Вимоги розроблені Правлінням Громадської організації

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ»

(Рішення № 01 від 18.01.2019)


УМОВА ВСТУПУ

 

Метою діяльності організації є: сприяння розвитку сьотокан карате; залучення дітей та молоді до систематичних занять з карате; визначенн рівня підготовки.

 

Головною умовою є: систематично відвідувати тренування, згідно з чинним розпорядку; проходження тестових заліків з підвищення учбово-тренувальних якостей спортсмена; активно брати участь в спортивних заходах, учбових семінарах і сприяти досягненню цілей завдань Федерації


ПОРЯДОК ВСТУПУ

 

Примітка 1. До підрозділу Федерації  зараховуються фізичні особи, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань з фізичного тренування, які  подати заяву на вступ, сплатили  Реєстраційний внесок, та погодитися сплачувати Членські внески, в кількості та порядку, визначеному Правлінням Федерації.

 

Примітка 2. Прийом  у члени, здійснюється на підставі письмової заяви вступника на ім'я  голови Правління Федерації.

До заяви додається: довідка про стан здоров'я заявника; документ про сплату Реєстраційного внеску.


Фінансові умови

Сума грн.

Для нових членів встановлюються єдиний  Реєстраційний внесок, якій сплачується одноразово при вступі фізичної особи до складу в  члени підрозділу Федерації

 

150,00

Наступні Членськи внески, фзична особа має сплачувати до 5 числа кожного місяця в кількості та порядку, визначеним Правлінням Федерації.

 

Незважаючи на форс-мажорні обставини, обов'язковий мінімальний внесок, повинен складати (50%) від суми членського внеску.

 

 

 

700,00


Внески сплачуються у національній валюті України на рахунок Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЯПОНСЬКОГО СЬОТОКАН КАРАТЕ» Код ЄДРПОУ 38827421р/р 26007052615784 в банку «АТКБ Приват Банк»» МФО 320649 Призначення платежу: реєстрійний (членський) внесок від П.І.Б. , без ПДВ.

Україна м. Київ, 04074 вул. Вишгородська 4, п.6 тел./факс (044) 434-78-25

E-mail jska-ukraine@ukr.net Код ЕДРПОУ 38827421

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (АНКЕТА1.doc)АНКЕТА1.doc 72 Kb
Download this file (ЗАЯВА1.doc)ЗАЯВА1.doc 51 Kb
 

Зараз на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті